Бренд: Dankotoys
Паковання: Коробка
Колір: Різнобарв
Габарити в упаковці: 30 x 5 x 40 см
Габарити без упаковки: 30 x 5 x 40 см
Страна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 1500 елементів
Пазли на 1500 елементів. Розмір картинки: 48 х 68 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 1500 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |