Вік: для дорослих і дітей.
Матеріал: картон.
Розмір упаковки: 37х25х4 см.
Розмір картинки: 475х340 мм.
Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 500 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |